„Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” z Nagrodą Jury w konkursie Najlepsza Książka Psychologiczna i Poradnik w kategorii „PORADNIKI”

Izabela Sakutova to niekwestionowana ekspertka w dziedzinie brafittingu i prawdziwa czarodziejka kobiecych biustów. Dzięki niej panie na nowo mogą cieszyć się wyglądem swoich piersi, niezależnie od rozmiaru miseczki. Decyzją Jury jej książka „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” zwyciężyła w plebiscycie serwisu książkowego www.granice.pl w kategorii „Poradniki”.

W swojej książce Iza uświadamia, jak ważny dla zdrowia jest odpowiednio dobrany stanik. A problem jego złego dopasowania jest niestety bardzo powszechny i dotyka wielu kobiet. Wie o tym również sama autorka, dla której duży biust i zły biustonosz, jeszcze w czasach szkolnych, był powodem kompleksów i regularnych ucieczek z lekcji WF-u. Problem był na tyle frustrujący, że zaczęła zastanawiać się nad operacją zmniejszenia piersi. Idealny rozmiar udało jej się znaleźć dopiero podczas pobytu w Anglii. I tak, z noszonego 75E, przeszła do perfekcyjnie dopasowanego rozmiaru 60H. Wówczas w jej głowie narodził się pomysł wprowadzenia brafittingu do Polski.
„Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” to swoiste kompendium wiedzy na temat piersi. Każda kobieta znajdzie tam cenne wskazówki bieliźniane, pomocne na każdym etapie życia – niezależnie od zmian, które zachodzą w jej ciele. Dowie się ponadto, jak – dzięki prawidłowo dobranemu biustonoszowi – dbać o zdrowie piersi, w jaki sposób wybrać krój, który podkreśli i odpowiednio ukształtuje biust oraz jak mądrze kupować staniki, by zaoszczędzić pieniądze, stres i czas. Książka porusza wiele istotnych dla każdej kobiety kwestii. Czytelniczki znajdą tu między innymi zestawienie rozmiarówek biustonoszy, wskazówki na temat kupna pierwszego stanika dla nastolatki, dowiedzą się, jaki biustonosz powinny wybrać kobiety w okresie ciąży i karmienia, a jaki w czasie menopauzy. Książka jest również zbiorem porad, dotyczących wyboru bielizny do ślubu, kostiumu kąpielowego czy biustonosza sportowego.
Izabela Sakutova jest aktywną propagatorką profilaktyki zdrowia piersi, w książce nie zabrakło więc szczegółowej instrukcji samobadania. „Brafitting…” wspiera także kampanię „Dotykam = Wygrywam”, której celem jest edukacja kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi. Dodatkowo 1% z zysków ze sprzedaży książki zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Kampania trwa do końca października. W ramach akcji każda kobieta może oddać swój stary, nienoszony stanik do reCYClingu i wesprzeć w ten sposób walkę z rakiem piersi, a przy okazji odebrac kupon rabatowy na zakup bielizny marki Panache Lingerie. Adresy sklepów i szczegóły akcji na www.dotykamwygrywam.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem wywiadu z autorką bądź otrzymaniem egzemplarza książki do recenzji, zachęcam do kontaktu.