Eleganckie bluzy TOMAOTOMO idealne na gwiazdkę!

Wyjątkowo modne i szykowne – właśnie takie są bluzy od TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. To prezent, który zachwyci każdą kobietę – z jednej strony wygodne i ciepłe, z drugiej – pasujące do zmysłowych szpilek, czy wykwintnej spódnicy. Projektant proponuje dwie wersje kolorystyczne oraz kilka wariantów pomysłowych nadruków.
Poszukując gwiazdkowych prezentów warto zajrzeć do butiku TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Można tam znaleźć nie tylko jedwabne, eleganckie kreacje, czy nietypowe łączenia perłowych skór z żakardem. Swoje miejsce mają tam także bluzy. Od dłuższego czasu to właśnie one podbijają serca kobiet, pojawiają się na salonach, wybiegach, w zestawieniu z nawet najbardziej eleganckimi elementami garderoby. Czy to kokieteryjna mini, wysokie szpilki, czy połyskujące szorty – wszystkie wypadną świetnie z wielofunkcyjną, modną górą.
Projektant proponuje dwie wersje kolorystyczne bluz: czarną i szarą, każda dostępna jest w sześciu wariantach nadruku. Wszystkie wersje można kupić w butiku TOMAOTOMO w C.H. Plac Unii lub w sklepach on-line www.tomaotomo.com i www.mostrami.pl.