Głębia oceanu od SPARK SILVER JEWERLY

SPARK SILVER JEWERLY prezentuje nową odsłonę kolekcji Designer Edition. Tym razem elegancką biżuterię polskiej marki zdobią kryształy Swarovski® Crystals, zaprojektowane przez Céline Cousteau, wnuczkę słynnego, francuskiego podróżnika Jacques’a-Yves’a Cousteau. Natura to niekończące się źródło inspiracji. W tym przypadku impulsem do stworzenia kolekcji była fauna zamieszkująca dna oceaniczne.

Inspiracje z natury
Kolekcja Designer Edition na wiosnę/lato 2017 to efektowana biżuteria „prosto z głębi oceanu”. Wszystko dzięki bazie, którą stanowią ekskluzywne kryształy Swarovski w szlifie i kształtach, przypominających promienice i skorupy ślimaków morskich. Zaprojektowała je podróżniczka i badaczka oceanów Celine Cousteau, która w kryształach zamknęła swoją miłość do natury i fascynanę niedostępnymi dla zwykłego człowieka morskimi głębinami.

Na co dzień i od święta
W kolekcji znajdziemy kolczyki i naszyjniki w kilku wybarwieniach – od transparentnej bieli kryształu, poprzez kolor piasku, nasycone indygo, aż po głęboką czerń dna oceanicznego. Kryształy oprawiono w srebro próby 925. Biżuteria doskonale uzupełni letnie codzienne stylizacja, jak i wieczorowe kreacje.

Gwarancja jakości
SPARK, jako licencjonowany partner firmy Swarovski, posiada certyfikat jakości „Crystals from Swarovski”. Potwierdza on i gwarantuje autentyczność oraz oryginalność kryształów, z których produkowana jest biżuteria SPARK. Trwałe i doskonałe jakościowo komponenty zapewniają niepowtarzalny blask biżuterii oraz satysfakcję z jej użytkowania przez długi czas.