Sky is the limit od LOFT37

Założycielki Loft37 Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka po raz kolejny udowadniają, jak doskonale rozumieją potrzeby i marzenia kobiet o wyjątkowych butach. W sezonie wiosna/lato 2017 skupiają się na kobiecie, podkreślają siłę jej temperamentu oraz potencjał, który w nich drzemie. Każda bowiem pełna jest namiętności i pasji. W butach kolekcji Sky is the limit każda kobieta jest w stanie podbić świat.

 

Inspiracją do stworzenia kolekcji było niebo, kolor piasku, krystaliczne powietrze, a także przestrzeń i czerpana z niej energia. Dominują tu kolory, odzwierciedlające z jednej strony romantyczną duszę kobiety: pudrowy róż, błękit oraz naturalne barwy kolorytu skóry czy piasku. W kolekcji znajdziemy kilkadziesiąt oryginalnych modeli butów – od klapek, poprzez wygodne sandały, baleriny, pantofle na grubym obcasie, aż po ultra wysokie, seksowne szpilki. Z drugiej strony jednak, kobieta Loft37 to nie tylko romantyczka – to kobieta nowoczesna, zdecydowana i zawsze z uśmiechem sięgająca po swoje. Cieszy się wolnością i z życia czerpie całymi garściami, dlatego projektantki proponują również kilka figlarnych modeli: galaktyczne kropki z farby, zwierzęce motywy, jak: skóra wężowa lub lamparcie cętki to tylko niektóre spośród wzorów, proponowanych przez Loft37.  Współczesna kobieta chce być zauważalna, chętnie stawia więc na zróżnicowane wzory, tworząc w ten sposób swoją oryginalną garderobę. W Sky is the limit widzimy również silne wpływy lat 80. (połyskująca skóra), ale i – co zaskakujące – nawiązanie do trendu historycznego. Szalenie modny welur (tu w postaci wiązań),  zamsz oraz falbany to inspiracja królewskim dworem i garderobą. Wykorzystanie weluru ma tu dość symboliczny wymiar: w butach Loft37 kobieta powinna czuć się jak królowa i w królewskim stylu iść przez świat… a czasem nawet biec, dlatego w do wyboru mamy również wygodne, sportowe wersje butów z komfortowymi, grubymi podeszwami, w sam raz na popołudniowe, wiosenno-letnie spacery.

***

LOFT37 to pierwszy na rynku, modowy koncept, umożliwiający klientkom zakup wymarzonych butów. Tu można wybrać model buta, fakturę i kolor skóry oraz ulubione dodatki, a nawet wyhaftować swoje inicjały, czy imię. Buty LOFT37 są ręcznie szyte, z najlepszej jakości komponentów i dopracowane w każdym calu. Projektantki i właścicielki marki Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, dbają nie tylko o ich wyjątkowy design, ale także o komfort i wygodę chodzenia. Dlatego buty LOFT37 niemalże natychmiast  zdobyły rzesze wiernych fanek, które doceniają nietuzinkowe wzornictwo marki oraz unikatowość personalizowanych modeli. Koncept w pierwszym roku swojego istnienia otrzymał prestiżową nagrodę Twój Styl Doskonałość Mody 2011 w kategorii Debiut Roku. Buty LOFT37 dostępne są w butku on-line www.loft37.eu oraz sklepach stacjonarnych (Warszawa ul. Mokotowska 52, Galeria Mokotów, Poznań Stary Browar, Silesia City Center Katowice), a także kilku butikach w Polsce współpracujących z marką.