YES I DO & YES – wyjątkowa promocja na wiosnę

 

Przygotowania do ślubu to nie tylko czas radosnego snucia wspólnych planów, ale i mało romantyczny, przedślubny egzamin z przedsiębiorczości i umiejętnego gospodarowania finansami. W ferworze gorączkowych przygotowań: kupna sukni, dodatków, garnituru i obrączek warto poszukać okazji, dzięki którym uda się zaoszczędzić przysłowiowych parę groszy. Marka obuwia ślubnego YES I DO w kooperacji z biżuteryjną marką YES przygotowały wiosenną promocję.

Konsultanci ślubni są co do tego zgodni: przyszła Panna Młoda nie ma łatwego zadania w kwestii wydatków przedślubnych. Wylicza się, że na samą suknię, buty, dodatki, fryzurę, makijaż i manicure trzeba przygotować się na wydatek rzędu około 5000-8000 PLN. Do tego należy doliczyć również inne koszty, związane ze ślubem i weselem… Dlatego aby choć trochę odciążyć głowę i portfel Państwa Młodych, marka obuwia ślubnego YES I DO wspólnie z marką YES przygotowały wiosenną cross ofertę. Każda przyszła Panna Młoda, przy zakupie butów YES I DO lub Loft37, otrzyma bon na 100 PLN na zakupy w salonach YES i na YES.pl. Analogicznie – kupując obrączki marki YES dostanie w prezencie 100 PLN na zakup ręcznie szytych butów z przepięknej, ślubnej kolekcji YES I DO.

YES I DO – wyjątkowe, personalizowane buty ślubne

Marka YES I DO jako pierwsza połączyła to, czego szuka każda Panna Młoda – piękne wzornictwo i jakość ręcznie szytych butów. Unikatowe modele produkowane są z najwyższej klasy komponentów, wyłącznie z naturalnych skór, które zwiększają komfort noszenia, a tym samym – służą swojej Właścicielce przez długi czas. Różnorodność wzorów, ciekawa, zgodna z aktualnymi trendami kolorystyka i nieszablonowe podejście do projektowania czynią YES I DO marką wyjątkową, dzięki czemu pokochały ją już zarówno Panny Młode, jak ich Druhny, Mamy, Przyjaciółki i inne, zaangażowane w ceremonię ślubną Panie. Dodatkowo każda Klientka może uczestniczyć w procesie powstawania swoich wymarzonych butów: na bazie danego modelu wybiera fason, kolor skóry i ulubione dodatki, a aby nadać im bardziej osobistego charakteru – może zdecydować się na wyhaftowanie na bucie swoich inicjałów, daty ślubu czy krótkiej sentencji. Personalizacja to świetny sposób na stworzenie wymarzonego projektu, który będzie piękną pamiątką na całe życie.